Wordwebtravel


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Wakacje w górach. Brenna.

Bez kategorii / 3 listopada 2015 /

Ta spokojna miejscowość w Beskidzie Śląskim jest idealnym miejscem dla tych, którzy chcą spędzić udane wakacje w górach. Brenna to popularne letnisko, w którym można wypocząć w pięknym otoczeniu, ciszy i spokoju. Dla kogo ta miejscowość można stać się idealną bazą na wakacje?


Brenna to miejscowość atrakcyjna dla tych, którzy podróżują z małymi dziećmi. Nie brak tu ciekawych tras na spacer po okolicy, nie brak też rozrywek dla najmłodszych. Czeka tu m. in. park linowy oraz stadnina koni. Brenna jest też doskonałym miejscem dla miłośników pieszych wędrówek. Liczne szlaki turystyczne prowadzą z centrum miejscowości m. in. na równicę oraz na Klimczok.
Brenna, choć cicha i spokojna, może się pochwalić bardzo dobrym zagospodarowaniem. Na turystów czekają tu liczne bary i restauracje, a noclegi można znaleźć bez problemów w ośrodkach wypoczynkowych oraz na kempingach. Na letników czekają tu również liczne kwatery prywatne, w których można przenocować za niewielkie pieniądze.
Malownicza okolica, świeże powietrze oraz liczne trasy przygotowane dla turystów sprawiają, że Brenna jest idealnym miejscem na wakacje w górach. Ma ona swój wyjątkowy klimat, a miejsc, w których można miło spędzić czas jest tu sporo.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/6/62/Brenna_001M.jpg