Wordwebtravel


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Majorka – kraina dla każdego

WakacjeZa granicą / 4 grudnia 2015 /

Przepiękne wyspy Morza Śródziemnego kuszą możliwością wypoczynku na słonecznych plażach i w świetnie wyposażonych hotelach. Jeżeli chcemy wybrać się w jakieś urocze miejsce, to na uwagę z pewnością zasługuje hiszpańska wyspa Majorka.

Każdy znajdzie tu coś dla siebie, ponieważ została ona właściwie dopasowana do potrzeb turystyki. Wakacje w hotelach blisko piaszczystej plaży oferują wysoki standard obsługi. Jeśli ktoś lubi spacery, to także będzie miał możliwość spędzenia miło czasu. Północny-zachód to piękne góry, które choć niezbyt wysokie cieszą wspaniałymi widokami.

Zatem ze względu na ukształtowanie terenu Majorki, znajdzie tu zajęcie i miłośnik gór i zwolennik kąpieli słonecznych. Wyspa ta, to jednak nie tylko hotele i kurorty, ale także piękna architektura i zabytki z miastach, których budowę zawdzięcza wielu kulturom, które podbijały przez lata Majorkę.

Jeśli więc pragniemy wyczekiwanego cały rok relaksu, w jakimś przyjaznym miejscu z delikatnym morskim klimatem, to jak najbardziej można się wybrać na największą z wysp Balearów. Gwarancja dobrej pogody i udanego wypoczynku, jest podobno wliczana w ceny pobytów w tej przepięknej krainie.

Zdjęcie: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e3/Bay_of_SA_Calobra.jpg


Tags :