Wordwebtravel


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Francuskie noclegi na każdą kieszeń

Wycieczki / 3 listopada 2015 /

Elegancki hotel czy skromny kemping? Takie pytanie zadawać mogą sobie ci turyści, którym marzy się wycieczka do Francji. Noclegi w tym kraju reprezentują dość zróżnicowany poziom, co daje podróżnym szerokie możliwości wyboru. Co może zatem zaoferować turystom Francja?


Dużą popularnością w tym kraju cieszą się kempingi. Jest ich sporo, przy czym najwięcej tego typu obiektów znaleźć można w rejonie alpejskim. Tanie noclegi można też znaleźć w licznych hostelach oraz w schroniskach młodzieżowych. Tanio wychodzi też wynajęcie prywatnej kwatery lub domu. Za przystępną cenę można zatem wynająć apartament w samym Paryżu oraz w innych większych miastach. Bardziej wybredni i mniej oszczędni turyści mogą też skorzystać z ogromnej ilości francuskich hoteli.
Jedną z ciekawszych propozycji na noclegi we Francji są… oferty klasztorów. Z takich rozwiązań najchętniej korzystają grupy pielgrzymkowe, na które czekają i domy pielgrzyma, i prowadzone przez zakonników hotele. Dla lubiących bardziej oryginalne rozwiązania ciekawą ofertą może stać się… wynajem klasztornej celi. Takie noclegi cieszą się dużą popularnością, a chętnych na skorzystanie z nich nie brakuje.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/f/fc/IMG_0133%28Eiffel_in_Evening%29.jpg


Tags :