Wordwebtravel


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Costa Brava dla turystów

WakacjeZa granicą / 29 grudnia 2015 /

Jest jednym z najchętniej odwiedzanych regionów turystycznych w Hiszpanii, a wypoczynek w tej części wybrzeża każdemu może sprawić wiele radości. Costa Brava to raj dla turystów, dla których wypoczynek w znanych letniskach hiszpańskich jest najlepszym sposobem na spędzenie urlopy.

To tu czekają modne kurorty oraz świetnie przygotowana do obsługi turystów baza noclegowa. Jakie miejscowości warto odwiedzić? Które z letnisk na terenie Costa Brava są najchętniej wybierane jako miejsce na wypoczynek nad morzem?

Modne kurorty w tej części Hiszpanii stanowią ciekawą i dość różnorodną grupę. Nie brak tu sporych ośrodków wypoczynkowych, choć i mniejsze osady rybackie stają się cenionymi letniskami. Do tych mniejszych zalicza się m. in. Llanca – idealna dla tych, którzy cenią sobie wypoczynek w miejscowościach przyciągających tradycyjną atmosferą i unikalnym klimatem.

Do najważniejszych miejscowości na wybrzeżu tym zalicza się Figueres, będący jednym z najchętniej odwiedzanych kurortów na terenie Costa Brava. To modne kurorty, które przyciągają na teren Hiszpanii turystów z całego świata. Tu każdy może liczyć na moc atrakcji oraz na wypoczynek na najwyższym poziomie.

Nic dziwnego, że są one tak chętnie odwiedzane oraz że polscy turyści chętnie decydują się na wczasy na ich terenie. Czas spędzony na Costa Brava nie będzie czasem straconym, o czym mogło się przekonać już wielu turystów.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/3a/Costa_Brava_Calas.JPG


Tags :