Wordwebtravel


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Wczasy w Bułgarii. Złote Piaski.

Bez kategorii / 1 listopada 2015 /

Coraz bardziej atrakcyjna dla polskich turystów Bułgaria kusi przede wszystkim pięknymi plażami nad Morzem Czarnym. Do najsłynniejszych kurortów tego kraju, w którym coraz chętniej spędzają wczasy Polacy, zalicza się miasto Złote Piaski.

Leżące w pobliżu pięknego parku narodowego, może pochwalić się pięknymi plażami oraz gęstą siecią hoteli. Tu można liczyć i na dobry wypoczynek, i rewelacyjną zabawę.

W tej znanej miejscowości wypoczynkowej na turystów czekają nie tylko komfortowo urządzone hotele i malownicza plaża, ale także park wodny oraz liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego. Można tu również poznać tajniki nurkowania, gdyż Złote Piaski mogą pochwalić się dobrze działającym centrum nurkowym.

Działają tu również centra fitness oraz SPA, a dodatkową atrakcją dla miłośników rozrywki są urządzane na tutejszej plaży dyskoteki pod gołym niebem. Ci, którzy chcą połączyć wypoczynek w nadmorskiej miejscowości ze zwiedzaniem najciekawszych miejsc w okolicy, koniecznie powinni odbyć wycieczkę do pobliskiej Warny.

To miasto pełne zabytków, które polskim turystom kojarzy się przede wszystkim z postacią Władysława Warneńczyka. W Warnie można podziwiać m. in. jego symboliczne mauzoleum.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d7/Goldstrand.jpg