Wordwebtravel


Gdzie i jak na wakacje? CIekawe miejsca na wypoczynek.

Atrakcje Podhala. Szaflary

PolskaWycieczki / 29 grudnia 2015 /

Niewielkie Szaflary jeszcze do niedawna były pomijane przez turystów. Dziś tutejsze kąpielisko należy do grona najbardziej znanych obiektów tego typu w Polsce, a chętnych na spędzenie czasu w tym miejscu przybywa z każdym rokiem. Nic w tym dziwnego.

Termy Podhalańskie mogą się pochwalić bardzo dobrym przystosowaniem do potrzeb turystów, a i urocza okolica zachęca do wypoczynku w tym miejscu. Choć kąpielisko w Szaflarach nie należy do największych, atrakcji na jego terenie nie zabraknie dla nikogo. Baseny, bicze wodne oraz sauny to tylko najważniejsze atrakcje, jakie czekają w tym miejscu na gości.

Specjalny basen stworzony z myślą dla dzieci oraz baseny rekreacyjne sprawiają, że w Szaflarach miło mogą spędzić czas całe rodziny. Dzięki termom w Szaflarach doskonale zaczęła się rozwijać turystyka, a o noclegi jest tu coraz łatwiej. Przy termach działa elegancki hotel, a w samej miejscowości coraz liczniej pojawiają się gospodarstwa agroturystyczne.

Bliskość Nowego Targu oraz Zakopanego sprawia, że wczasy w tym miejscu coraz częściej postanawiają spędzić ci, którzy wypoczynek i rekreację chcą połączyć ze zwiedzaniem najciekawszych zakątków Podhala. Szaflary dają im taką właśnie możliwość.

Foto: https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/3/38/Rynek_i_Kosci%C3%B3%C5%82_w_Szaflarach.jpg